نقد و بررسی فیلم کافه کنار جاده Road House 2024 با کیفیت عالی

0 Comments

نقد و بررسی فیلم کافه کنار جاده Road House 2024 با کیفیت Full HD و دانلود رایگان

نقد و بررسی فیلم Road House 2024

خلاصه داستان:

این فیلم داستان یک مبارز سابق UFC به نام “الوود دالتون” را روایت می کند که وظیفه حفظ امنیت و بیرون راندن اوباش در یک رستوران را بر عهده دارد، اما طولی نمی کشد که متوجه می شود همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.

کارگردان:داگ لیمن

بازیگران:

جیک جیلنهال
دانیلا ملکیور
بیلی مگنوسن
جسیکا ویلیامز
خواکیم دی آلمیدا
پست مالون
کانر مک گرگور

برای دانلود این فیلم جالب کلیک کنید

نقد و بررسی فیلم کافه کنار جاده:

اگرچه ممکن است خشن به نظر برسد، اما برخی از ویژگی های Looney Tunes در بازسازی فیلم کلاسیک پاتریک سویزی در سال 1989 به نفع آن هستند. در فیلم «Road House» زیبایی‌شناسی سرگرم‌کننده‌ای وجود دارد، به‌ویژه در ساعت اول، زیرا کارگردان‌هایی چون داگ لیمان و آنتونی باگاروزی و چارلز موندری جدول را برای اتفاقات آینده تنظیم می‌کنند. با این حال، وقتی این فیلم دیوانه‌وار احمقانه شروع به جدی گرفتن می‌کند، و اغلب از ما می‌خواهد که همین کار را انجام دهیم، چرخ‌ها با پیچش‌های مضحک، خط‌خوانی نامناسب و برخی از بدترین دعواهای CGI می‌چرخند. آنها در سال های اخیر در حال ناپدید شدن هستند. با تمام این اوصاف، جیک جیلنهال اجرای سرگرم‌کننده‌ای ارائه می‌کند که از جذابیت به ترسناک تغییر می‌کند، اما حتی آن هم در هرج و مرج فیلمی که برای کار کردن باید عرق‌آور، زمین‌گیر و فوری باشد، گم می‌شود، اما هر روز بیشتر شبیه چیزی می‌شود که دوست داری. صبح شنبه را تماشا کنید

وقتی “Road House” افتتاح می شود، الوود دالتون (گیلنهال) از ظلم بیرون آمده است. ما نمی دانیم چگونه، اما می دانیم که او آنقدر مشهور و از نظر فیزیکی قدرتمند است که مبارزان (از جمله پست مالون) را قبل از اینکه حتی مشتی بزنند، از رینگ باشگاه مبارزه می ترساند. (و قدردانی از جیلنهال و مربیانش که او را به عنوان یک وزنه دار سابق UFC کاملاً قابل باور کردند.) پس از اینکه یک مبارزه قبل از شروع آن لغو می شود، زنی به نام فرانکی (جسیکا ویلیامز) به دالتون نزدیک می شود که صاحب خانه ای در It is است. شیشه. کی، فلوریدا که البته به نام Road House نامگذاری شده است. تاسیس او برای هفته ها توسط دوچرخه سواران محلی تهدید می شود و او به سختی می تواند باز بماند. او به یک مشوق نیاز دارد. او به دالتون نیاز دارد.

البته، Road House فقط یک بار در فلوریدا کیز نیست. به نظر می رسد خشونت در بار فرانکی بسیار بیشتر از مست های محلی است. یک بازیگر قدرت املاک و مستغلات به نام بن برانت (بیلی مگنوسن) که یک امپراتوری را از یک پدر جنایتکار به ارث برده است، سعی می کند فرانکی را وادار کند تا عملیات را تعطیل کند. دالتون وارد صحنه می‌شود و از افراد نفس‌گیر بن در مجموعه‌ای از صحنه‌های رقص و رقص خوب مراقبت می‌کند. همچنین شخصیت دالتون را مردی معرفی می کنند که پس از کتک زدن دشمنان خود را به بیمارستان می برد.

در بیمارستان مذکور، دالتون با دکتری به نام الی (دانیلا ملکیور) آشنا می‌شود که نوع‌دوستی ادعایی او را به چالش می‌کشد – بالاخره او فقط اورژانس او ​​را با یکسری احمق مسدود کرد که اگر او مرد سرسختی نبود، آنجا نبودند. در وهله اول. بدیهی است که الی عاشق دالتون خواهد بود، اما فیلم برای رسیدن به آنجا برای همیشه طول می کشد و سپس تقریباً بلافاصله از رابطه آنها دور می شود و عناصر زندگی الی را به پیچیدگی های داستانی تبدیل می کند. دالتون با توجه به آسیب‌هایی که در مورد گذشته‌اش فاش شده است، به‌طور قابل‌توجهی برای خوشحالی دوباره مردد است، اما پویایی بین او و الی یکی از چندین مورد در فیلم است که به‌طور مبهم هدفمند به نظر می‌رسد. در فیلم‌های دهه 80 که Road House شدیداً می‌خواهد باشد، شور واقعی بین دالتون و الی به جای چیزهای تجربی وجود دارد که عمدتاً به دلیل ضرورت روایی در اینجا آشکار می‌شوند.

تصاویری از فیلم کافه کنار جاده Road House 2024

نقد و بررسی فیلم Road House 2024 نقد و بررسی فیلم Road House 2024 نقد و بررسی فیلم Road House 2024

نقد و بررسی فیلم Road House 2024:

لحن کلی “Road House” که برای تاثیرگذاری باید بسیار ملموس تر از پویایی شخصیت باشد، آسیب زاتر است. این فیلمی است که در آن باید گرمای فلوریدا کیز، مشت، برخورد بدن به زمین را حس کنید. برخی صداها بیش از حد تولید می شوند، اما همه آنها به وضوح در یک آزمایشگاه CGI ایجاد شده اند. عجیب است زیرا صحنه‌های مبارزه که سرعت بالایی دارند – مانند اولین صحنه با دوچرخه‌سواران، زمانی که دالتون مردی را که توانایی تیراندازی ندارد خلع سلاح می‌کند – فوراً کار می‌کنند. اما هر زمان که “Road House” باید وارد یک “سکانس مبارزه گسترده” شود، می توانید تمام رشته ها را ببینید. مشت‌ها و واکنش‌های آن‌ها اغلب شبیه صحنه‌های برش یک تماشا ویدیویی است، به‌خصوص یک نزاع طولانی بار و یک سکانس قایق در پایان که در آن CGI آنقدر بد است که تعجب می‌کنم که چرا پرایم این را روی صفحه بزرگ نمی‌خواست. به این دلیل بود که مردم در یک صفحه نمایش کوچک کمتر متوجه می شدند.

و سپس کانر مک گرگور در نقش ناکس، یک جامعه شناس که از گلوله توپ به نیمه پشتی فیلم می رود تا دالتون را تمام کند. ناکس جرقه‌ای به فیلمی می‌آورد که در حال خشک شدن است، اما تماشا مک گرگور به همان اندازه جذاب و گیج‌کننده است، تقریباً تماماً از طریق یک پوزخند بزرگ، مثل او که در وزن‌کشی قبل از مسابقه انجام می‌دهد. . او مانند یک بابای آگرو می خندد و به نظر می رسد که لیمن به او گفته است که از بالا پایین بیاید و مک گرگور به ماه شلیک می کند. مواقعی وجود دارد که خوانش خط های ناجور او به طرز وحشتناکی اشتباه به نظر می رسد، اما شاید این عمد باشد؟ این یک فشار و کشش مداوم است که آیا مک گرگور عمداً بی دست و پا است یا نه، زیرا ناکس یک جامعه شناس است یا اینکه مبارز هنوز نمی داند چگونه کلمات را روی صفحه کنار هم بگذارد. بین خود بحث کنید

هر چقدر هم که احمقانه به نظر می رسد، این فشار و کشش بین رئالیسم و ​​جنون کارتونی در اجرای مک گرگور گویای کیفیت کلی فیلم است. جیلنهال در حال ساخت یک فیلم است – داستان یک جنگجوی تقریباً ذن که از نقطه شکست خود گذشته است – در حالی که افرادی مانند مگنوسون و مک گرگور به مضحک بودن نیمه دیگر متمایل می شوند. این دو هرگز ملاقات نمی کنند. البته، تعداد زیادی فیلم دهه 80 با قهرمانان سر به فلک کشیده و تبهکاران فوق‌العاده وجود دارد، اما این «خانه جاده» جدید باعث می‌شود که تعادل آنها را بیشتر درک کند.

تیزر رسمی فیلم Road House 2024

دانلود فیلم کافه کنار جاده _ دانلود فیلم جدید 2023 و 2024 – دانلود فیلم خارجی با کیفیت BluRay – دانلود فیلم اکشن جدید 2022 و 2023

نقد کتبی فیلم Road House 2024 اولین بار در ریپ فیلم – دانلود رایگان فیلم و سریال جدید. ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts